Kosmetický salon Věra

image.png

Co je Thermage?

Thermage (čti termáž) je neinvazivní (bez chirurgického zákroku) přístrojové ošetření, které má za cíl zpomalit stárnutí pleti. Působení radiofrekvenční tepelné energie do hlubokých vrstev pleti vede k tvorbě nových kolagenových vláken. Výsledkem je krásná, vypnutá pleť a výrazná korekce vrásek.

Pro koho je Thermage vhodná a co s ní můžeme řešit?
Procedura je vhodná jak pro ženy, tak pro muže, kteří nejsou spokojení se stavem své pleti a nechtějí podstupovat plastickou operaci. Thermage efektivně řeší vrásky v obličeji - kolem očí, nad horním rtem, nosoretní rýhy, mezi obočím atd.; povolené obličejové kontury, dvojitou bradu, vrásky v dekoltu...atd.

Jak procedura Thermage probíhá?
Po krátké úvodní konzultaci je klient/ka uložen/a na kosmetické lehátko. Celá procedura probíhá v leže a je bezbolestná. Klient pociťuje pouze krátké tepelné impulzy. Ošetření trvá cca 60 - 90 minut v závislosti na ošetřované partii. Ihned po proceduře může klient/ka pokračovat v běžné činnosti bez dalších omezení či rekonvalescence.

Efekty procedury Thermage
Bezprostředně po proceduře klienti vnímají pocity omlazení, vypnutí a celkové zlepšení stavu pleti. Pleť je zářivější a projasněnější. Radiofrekvenční tepelná technologie nastartovala proces obnovy a tvorby kolagenu, který je viditelný ještě několik měsíců po ošetření. Pleť se tedy dále viditelně zlepšuje. Efekt ošetření je patrný i několik let. Záleží však na stavu pleti a procesu stárnutí každého klienta.

 

Cena za ošetření:

Thermage komplet – obličej, krk, dekolt, oční okolí - 90min...………………………….. 8.000,- Kč

Thermage obličeje - 60min..………………………………………………………………..  6.500,- Kč